spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Start arrow oferta

Trudno jest wymienić całą naszą ofertę – nie tylko dlatego, że stale jest poszerzana o nowy asortyment. Oczywiście głównym zadaniem FOTOMAXU jest wykonywanie odbitek. Zarówno z cyfrowych nośników (płyty CD, DVD, karty pamięci itp.) jak i z analogowych (filmy i zdjęcia). Wachlarz formatów fotograficznych jest przeogromny – od zdjęć legitymacyjnych do wydruków wielkoformatowych 60x90cm. Zdjęcia wykonujemy na papierze Kodaka najwyższej jakości. Dysponujemy trzema wykończeniami papieru: błyszczącym, matowym i jedwabnym. Wydruki wielkoformatowe wykonywane są tuszami na oryginalnym papierze firmy Epson.

Fotomax to także doskonale wyposażony sklep z fachową obsługą, która wytłumaczy, co kupić i dobierze sprzęt dostosowany do Państwa kieszeni i zapotrzebowań. Mamy kilkadziesiąt aparatów cyfrowych i analogowych. Od najprostszych „pstrykaczek” i aparatów jednorazowych po najnowocześniejsze lustrzanki cyfrowe. Nasi pracownicy chętnie służą profesjonalną poradą.

Fotografia cyfrowa to także karty pamięci i zasilanie. Dla Waszej dyspozycji posiadamy kilkanaście typów kart pamięci i akumulatorów oraz szeroką gamę pojemności zarówno kart jak i zasilania. Posiadamy też pełną paletę filtrów do obiektywów, lampy błyskowe, statywy, blendy, torby fotograficzne, futerały, zestawy do czyszczenia obiektywów i matryc, czyli wszystko to, co powinno znaleźć się w profesjonalnym sklepie fotograficznym.

Piękne zdjęcia muszą też być pieknie oprawione, dlatego w FOTOMAXIE oferujemy kilkaset wzorów ramek i albumów na małe i duże formaty. Metalowe, drewniane, plastikowe i skórzane, duże i małe, fikuśne i całkiem poważne...znajdziesz u nas to czego szukasz. 

 

Fotografia ślubna i okazjonalna. Chcemy być z Państwem w najważniejszych chwilach waszego życia. Dlatego ważną częścią naszej oferty są zdjęcia okazjonalne. Uwiecznialiśmy kilka pokoleń olsztyniaków od chrztu poprzez komunię aż po ślub.

Dysponujemy w pełni profesjonalnym studiem fotograficznym, w którym nie raz organizowane były sesje do Playboy'a i innych znaczących czasopism.
 
Każde zdjęcie poddawane jest obróbce komputerowej - czyli retuszowi.Technika ta nie różni się od tych stosowanych na fotografiach z pierwszych stron kolorowych gazet. nas każdy może poczuć sie jak gwiazda filmowa.

Proponujemy też profesjonalne sesje zdjęciowe nie związane z jakąś szczególną okazją. Dobrym pomysłem jest fotografowanie rosnącego dziecka w różnych odstępach czasu na przykład co rok lub 2 - z pewnościa bedzie to niezwykła pamiątka.

Więcej inforamcji w sekcji fotografia ślubna...

 

 

Nie zapominamy także o fotoamatorach i zawodowcach, którzy wykonują swoje zdjęcia w klasyczny sposób. Specjalnie dla nich nasza oferta obejmuje filmy negatywowe, chemię, papiery i akcesoria do fotografii czarnobiałej. Jest to dział naszego sklepu skierowany przede wszystkim do młodzieży liceum plastycznego i Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego jak również wszystkich fotografików, dla których praca przy powiększalniku jest jedynym właściwym sposobem wykonywania odbitek fotograficznych. Oczywiście oprócz sprzedaży – wywołujemy także filmy czarnobiałe – to także czyni nas wyjątkowym zakładem – „nowoczesność jak najbardziej ale nie można zapominać o tradycji”. 

  

Niewiele rzeczy cieszy tak bardzo jak prezent ze zdjęciem. Trudno policzyć babcie, mamy i dziewczyny, które uroniły łzę wzruszenia po otrzymaniu fotokubka ze zdjęciem swojej pociechy czy też chłopaka. Ale fotogadżety to nie tylko kubki ze zdjęciem. W naszej ofercie posiadamy fotopoduszki satynowe z trwałym nadrukiem wysokiej jakości, fotopuzzle, które umilą czas naszym najmłodszym, podkładki pod mysz dla chłopaków spędzających całe dni przy komputerze. I wiele, wiele innych. Najnowszym produktem jest bielizna damska z nadrukiem. Wygodne bezszwowe szorty lub stringi ze zdjęciem podgrzeją atmosferę nie tylko w sypialni. 

Więcej inforamcji w sekcji fotogadżety...

 

 Nasz autorski projekt. Nowość w Polsce. Twoje zdjęcia w formie magnesu na lodówkę, zmywarkę lub inną powierzchnię metalową. Doskonałe na prezent dla bliskich. Jakość fotograficzna na papierze jedwabnym. Formaty od 8x10 cm aż do imponujących 25x38cm. Nigdy jeszcze coś tak fajnego nie było dostępne dla tak wielu w tak niskiej cenie.

Więcej inforamcji w sekcji fotogadżety...

 

Pod hasłem uratujmy wspomnienia od zatracenia promujemy odnawianie starych fotografii. Zdjęcia naszych dziadków, często podniszczone przez czas, wojnę, bakterie i grzyby wymagają niejednokrotnie odświeżenia i poprawienia.

Chcemy ażeby mogli się Państwo cieszyć nimi przez wiele lat – dlatego w swoich usługach mamy reprodukcję zdjęć i ich naprawę. Czasem aż trudno uwieżyć co nasi specjaliści potrafią zrobić ze starych fotografii. Nie boimy się żadnych zadań.   

 

 

Nie tylko zdjęcia, także obraz filmowy zapisany na taśmach VHS minidv z biegiem lat traci swoje walory estetyczne i jakość. Kaseta VHS z powodu niewłaściwego przechowywania potrafi się rozmagnesować w ciągu kilku lat. Dlatego, żeby nie stracić filmów z komunii, studniówek, ślubów i innych uroczystości należy jak najszybciej przekopiować je na płyty DVD, które są znacznie trwalszym i odporniejszym nośnikiem.

 

 

 


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB